Teren inravilan Săcădat, județul Bihor

54.900 €
9.51 € / mp

Săcădat, Județul Bihor

Sup. teren:
5.774 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren de vânzare situat în comuna Săcădat, județul Bihor, cu o suprafață generoasă de 5.774 mp și un front stradal de 17 ml. Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, cu acces facil, fiind ideală pentru construcția unei locuințe individuale sau pentru investiție pe termen lung. Suprafața mare oferă multiple posibilități de amenajare, iar cadrul natural asigură confort și intimitate. Utilitățile de apă și canalizare se află chiar în fața parcelei, facilitând racordarea rapidă. Avantaje: • Suprafață mare – 5.774 mp • Front stradal de 17 ml • Apă și canalizare la frontul parcelei • Zonă liniștită • Potrivit pentru locuință sau investiție Pentru detalii suplimentare sau vizionare, nu ezitați să ne contactați. Preț: 54,900 euro euro Tel:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XFK103033 Copiat! 275356893 Copiat!
Actualizat în: 26 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17.0 m
Nr. fronturi stradale: 2

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1100 mp, în Podgoria
56.000 €
Oradea, Podgoria
1.100 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1084 mp, în Dealuri Oradea
59.800 €
Oradea, Dealuri Oradea
1.084 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 968 mp, în Paleu