7

Teren Salatrucu - 7500 mp

139.000 €
18.53 € / mp

Sălătrucu, Județul Argeș

Sup. teren:
7.500 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

DE VANZARE teren situat in Comuna Salatrucu, judetul Arges, in vecinatatea raului Topolog Suprafata teren: 7500 mp, cu acces direct din strada principala PUG nou: suprafata intravilan - 4500 mp., suprafata extravilan - 3000 mp Zona pitoreasca in plina dezvoltare, situata pe directia autostrazii Pitesti-Sibiu, nod rutier cu autostrada la 3 km de teren, in comuna Suici. Acces zona montana, Valea Topologului, până sub vârful Negoiu. Studiu de fezabilitate pentru proiect inceput. Pretabil proiect turistic - bungalow-uri. Distanta Salatrucu - Ramnicu Valcea: 50 min Distanta Salatrucu - Curtea de Arges: 30 min Distanta Salatrucu - Pitesti: 50 min
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii teren

ID anunț: XCEM130HN Copiat! 256476093 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal
Alte caracteristici
Construcție demolabilă La șosea Acces auto Teren împrejmuit
Comision
0%

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 13267 mp, în Valea Mare-Pravăț
132.670 €
Județul Argeș, Valea Mare-Pravăț
13.267 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1666.12 mp, în Prundu
133.289 €
Pitești, Prundu