De vanzare teren cu toate utilitatile la Sanandrei

42.350 €
70 € / mp

Sânandrei, Județul Timiș

Sup. teren:
605 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Visezi la o casa aproape de Timisoara, intr-o zona linistita, dar in continua dezvoltare? Sau cauti o investitie imobiliara sigura si profitabila? Atunci acest teren din Sanandrei este exact ce ai nevoie! Acces rapid catre oras prin DN69. Este una dintre cele mai cautate zone din apropierea Timisoarei datorita: • dezvoltarii rapide in ultimii ani, • infrastructurii bune si accesului facil, • apropierii de centre comerciale, scoli, gradinite si statii de transport in comun, • atmosferei de sat modern, dar aproape de tot ce ai nevoie. Beneficiile terenului: Terenuri incepand de la 600 mp Toate utilitatile disponibile: curent, gaz, apa, canalizare Acces facil din drumul principal Zona in plina dezvoltare cu locuinte noi Ideal pentru locuinta individuala, duplex sau investitie in dezvoltari imobiliare Pret atractiv: doar 70€ / mp
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XG2T1300E Copiat! 275349717 Copiat!
Actualizat în: 25 Martie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Pietruite
Alte caracteristici
Acces auto
Comision
0%

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 600 mp, în Moșnița Nouă
45.284 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 600 mp, în Moșnița Nouă
43.560 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
600 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 833 mp, în Moșnița Nouă
45.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
833 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Sânandrei, Județul Timiș