Teren 750 Mp De Vanzare, Sângeorgiu de Mureș Strada Matei Corvin!

93.000 €
124 € / mp

Sângeorgiu de Mureș, Județul Mureș

Sup. teren:
750 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Va oferim spre vanzare un teren intravilan situat pe Strada Matei Corvin, in Sangeorgiu de Mures.Terenul se află pe o stradă nou asfaltată, cu alee pietonală și pistă de biciclete intr-o zona frumoasa si linistita, doar cu case noi. Acesta are o suprafata de 750 Mp . Terenul dispune de toate utilitățile(apă și canal în curte cu contor, electricitate și gaz la limită de proprietate). Cei interesati pot achizitiona terenul la pretul de 124 Euro/Mp. Pentru clienții cumpărători, comisionul este 0%. Compania Private Imobiliare a ales cei mai buni și experimentați parteneri în realizarea tranzacțiilor: notar, avocat, evaluator imobiliar, eliberator Certificate Energetice, consultant credite imobiliare, astfel încât o dată cu cea mai bună alegere imobiliară vei primi la pachet și cele mai bune servicii necesare în tot acest proces. Dându-ne tot interesul în a fi de ajutor maxim clienților noștri... ne ajută să obținem rezultate mai bune și, ulterior, să ne bucurăm de recomandările clienților. Crezi că această proprietate nu corespunde în totalitate nevoilor tale? Dacă dorești să găsești PROPRIETATEA PERFECTĂ pentru tine și nu ai prea mult timp la dispoziție, CERE AJUTORUL AGENTULUI. Acesta iți va oferi alte SOLUȚII AVANTAJOASE. CONTACTEAZĂ-NE ACUM, nu am dat greș cu nici un client!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X6R01304S Copiat! 275513420 Copiat!
Actualizat în: 05 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 24.0 m

Baile Sarate
Stații autobuz aprox. 492 m
bus-station
Baile Sarate
Stații autobuz aprox. 510 m
bus-station
Subdeal
Stații autobuz aprox. 666 m
bus-station
Deal Sf. Gheorghe
Stații autobuz aprox. 962 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 817 m