1

Sanpetru, zona vile noi,toate utilitatile, asfalt, iluminat

33.000 €
108.55 € / mp

Sânpetru, Județul Brașov

Sup. teren:
304 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

Euro Dome Imobiliare vă propune spre vânzare, în sistem de reprezentare exclusivă, cu 0% comision pentru cumpărător, un teren intravilan situat în Sânpetru, într-o zonă rezidențială de vile noi. Suprafață: 304 mp Front stradal: 14 m Toate utilitățile sunt în fața terenului: apă, gaz, curent, canalizare, asfalt și iluminat public. Conform PUZ: P+E+M, POT 35%, CUT 0.85. Există certificat de urbanism emis în acest an. Poziționare avantajoasă, cu acces rapid către Mall Coresi și alte puncte de interes din Brașov. Preț: 33.000 Euro
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X0G313037 Copiat! 275530627 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 14.0 m
Nr. fronturi stradale: 1

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Comision
0%

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
airport
Aerodromul Sanpetru-Brasov
Aeroporturi aprox. 692 m
Recreere
park
Loc de joaca
Parcuri aprox. 1143 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1893 m
restaurant
Hotel Bielmann
Restaurant aprox. 1902 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 845 mp, în Podu Oltului
31.265 €
Județul Brașov, Podu Oltului
845 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Stupini
32.500 €
Brașov, Stupini
500 mp teren
Construcții