1

Teren Sanpetru Primaverii toate utilitatile

99.000 €
104.32 € / mp

Sânpetru, Județul Brașov

Sup. teren:
949,01 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Brasov - Sanpetru - Primaverii - Utilitati pe teren - 950 mp - Asfalt Teren de vânzare – Sânpetru, Cartierul Primăverii | 950 mp | Toate utilitățile | Proiect + Autorizație Ofer spre vânzare teren intravilan situat în localitatea Sânpetru, Cartierul Primăverii, într-o zonă rezidențială apreciată, cu acces facil și vecinătăți de calitate. Suprafață teren: 950 mp Latime pe latura din spate: 27 m Lungime: 37 m Acces: direct la drum asfaltat Utilități: Apă – pe teren Canalizare – pe teren Gaz – pe teren Curent electric – langa teren Terenul beneficiază de proiect și autorizație de construcție, oferind un avantaj major pentru demararea rapidă a construcției. Ideal pentru construcția unei locuințe individuale Zonă liniștită, majoritatea constructilor sunt finalizate in zona Acces rapid către Brașov Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări, nu ezita să mă contactezi.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XDVI1300Q Copiat! 274125456 Copiat!
Actualizat în: 08 Mai 2026

Comision
2.2%

Puncte de interes

Mijloace transport
airport
Aerodromul Sanpetru-Brasov
Aeroporturi aprox. 1663 m
Recreere
park
Loc de joaca
Parcuri aprox. 1067 m
restaurant
Hotel Bielmann
Restaurant aprox. 1167 m
sports-ground
Teren sportiv