Bucurestii Noi, Laminorului, teren 240mp, d=10.2m, casa demolabila

145.000 €
604.17 € / mp

Bucureștii Noi, București

Sup. teren:
240 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Agentia BrizaLand propune spre vanzare teren localizat in Bucurestii Noi, Laminorului, zona Oasului, cu suprafata de 240mp si deschidere 10.2m, constructii demolabile. Detalii de urbanism : zona L1e - locuințe individuale, POT max. 60%, CUT max. 1.56, max S+P+E+M teren cu calcan lateral, realizabil constructie in regim cuplat. Situatie juridica : cadastru si intabulare, extras de carte funciara libera de sarcini; Transport: casa este situata la 9 minute de mers pe jos fata de statia stb si la si 15 minute pana la statia de metrou, calculat prin google maps. Puncte de interes : zona comerciala Colosseum se afla la 5 minute de mers pe jos sau doua minute cu masina, magazin MegaImage se afla la 9 minute de mers pe jos sau doua minute cu masina, zona comerciala Afi City se afla la 16 minute de mers pe jos sau 3 minute cu masina, magazinul Lidl si parcul Basilescu se afla la 5 minute cu masina, piata 16 Februarie se afla la 6 minute cu masina, Scoala Gimnaziala Nr. 181 la 7 minute de mers pe jos, Scoala Gimnaziala Nr. 184 la 8 minute de mers pe jos, terminalul modal metrou Straulesti la 5 minute cu masina, parcare supraetajata. in apropiere mai puteti gasi restaurante, cabinet stomatologic, veterinar, farmacii, bancomate, sali de sport, service/spalatorii auto, benzinarii, frizerii si altele. Alte detalii : constructii demolabile : C1 casa parter, caramida si paianta, suprafata 64mp; C2 anexa, suprafata 21mp. utilitati in curte : apa, curent, la strada canalizare si gaze. Pret : 145.000 euro Vizionarea acestui imobil se face doar în baza semnării unui acord de vizionare conform codului civil art. 2.096-2.102. Se percepe comision conventional. Se acorda consultanta in vederea acordarii unui credit bancar.