5

Vanzare Teren Bucurestii Noi vav Parcul Bazilescu

158.900 €
467.35 € / mp

Bucureștii Noi, București

Sup. teren:
340 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

ID intern: 368256. Teren Intravilan Construibil de vanzare in Bucuresti - Bucurestii Noi, reper Parc Bazilescu, Biserica Bazilescu, Metrou Bazilescu, avand o suprafata de 340 mp si deschiderea de 11 ml la 1 strada. Caracteristici teren POT 45% % , CUT 1.57 , Regim de inaltime D+P+2E+M , amprenta maxima #amprentamaxima# mp. Pretul este negociabil . Se percepe comision 2%. Politica agentiei este de a optimiza negocierea pretului in raport cu comisionul.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X9I61335Q Copiat! 275566423 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 11 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Teren împrejmuit Acces auto
Comision
2%

Vecinătăți:

Scoala/gradinita, Restaurant/pub, Parc, Piata, Fastfood, Supermarket, Banca, Zona comerciala, Autobuz, Metrou

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Jimbolia
Stații tramvai aprox. 190 m
metro-station
Laminorului (M4)
Stații metrou aprox. 375 m
bus-station
Laminorului
Stații autobuz aprox. 458 m
train-station
Gara - Halta Pajura - zisa si Triaj
Stații tren aprox. 1818 m
Școală
kindergarten
Gradinita Ursuletu
Gradinițe aprox. 371 m
kindergarten