4

Teren Pipera - Loturi Pipera de vanzare - Str Campul Pipera

219.000 €
250 € / mp

Pipera, București

Sup. teren:
876 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Oportunitate investitie Pipera | Teren cu deschidere la strada principala | In spate la Cortina North De vanzare teren situat pe Strada Campul Pipera, la doar 1 minut de Complexul Cortina North, cu acces direct din asfalt si deschidere generoasa de 25 ml la strada principala. Suprafata teren: 876 mp Deschidere: 25 ml Drum asfaltat Bonus lateral dreapta + drum de servitute neutilizat care mareste practic suprafata utila a terenului Terenul beneficiaza de Certificat de Urbanism pentru: - locuinte de serviciu - activitati economice - sedii sociale - birouri - spatii productie si depozitare - spalatorie auto etc Conform certificatului de urbanism: POT 80% | Hmax 9m | zonă A4 – servicii/comercial/birouri Acces permis direct sau prin servitute Exista posibilitatea schimbarii PUZ-ului pentru transformare in zona rezidentiala. Pozitionare excelenta intr-una dintre cele mai dezvoltate zone din nordul capitalei, ideal pentru investitie sau dezvoltare imobiliara. Va asteptam cu drag la vizionari! Vizionarea se face in baza semnarii unui acord de vizionare conform Codului Civil. Cu stima, NORD CITY REAL ESTATE imobiliare de excelenta
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XFTT1300F Copiat! 275565779 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Front stradal: 25.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi