6

TEREN COLENTINA ANDRONACHE PIPERA!in curs de autorizare deschidere la 2 strazi

1.390.000 €
617.78 € / mp

Colentina, București

Sup. teren:
2.250 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

PROPRIETAR!TEREN Colentina GHERGHITEI iesire pipera ,andronache si A3..super pozitie .civilizat curat suprafata de 2200 m2 cu dubla deschidere la 2 strazi, de 35 si 19 m2 perfect pentru o dezvoltare imobiliara cu regim de constructie de p+2+3retras cu o desfasurare de aproximativ 2880de m 2 cu autorizatia in curs de executare.scpli .gradinite / sau alte activitati potential ridicat zona civilizata
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XV0603JGD Copiat! 21055399 Copiat!
Actualizat în: 12 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 35 m

Utilități

Comision
0%

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Statia Cartier Colentina linia:21
Stații tramvai aprox. 240 m
bus-station
Statia Oituz linia 682
Stații autobuz aprox. 242 m
tram-station
Cartier Colentina
Stații tramvai aprox. 251 m
trolleybus-station
Statia Doamna Ghica, linia 66
Stații troleibuz aprox. 1225 m
Școală
school
SCOALA SI MOSCHEE AL-QUDS
Școli aprox. 309 m
university
Universitatea Lumina
Universități aprox. 349 m
school
Facultatea de Constructii
Școli aprox. 492 m
kindergarten
Gradinita numarul 137
Gradinițe aprox. 987 m
Recreere
supermarket
Alege
Supermarket aprox. 151 m
park
Parc
Parcuri aprox. 360 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 363 m
hypermarket
Carrefour
Hipermarket aprox. 1453 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2500 mp, în Sisești
1.350.000 €
București, Sisești