Teren construibil M3 | Ideal locuinta, boutique residential sau sediu firma

206.617 €
616.77 € / mp

Colentina, București

Sup. teren:
335 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Va prezentam spre vanzare un teren construibil situat in zona Colentina, intr-o locatie cu acces rapid catre principalele artere ale orasului, zona de nord si Autostrada A3, potrivit atat pentru dezvoltare rezidentiala, cat si pentru sediu firma sau investitie imobiliara. Terenul are o suprafata totala de aproximativ 335 mp si beneficiaza de incadrare urbanistica M3, oferind parametri potriviti pentru dezvoltarea unui proiect urban compact, intr-o zona aflata in continua transformare. Indicatori urbanistici: - POT maxim: 60% - CUT maxim: 2.5 - Regim de inaltime: pana la aproximativ 25 m Proprietatea este potrivita pentru: - locuinta individuala premium; - proiect boutique residential; - sediu companie; - showroom; - activitati mixte rezidential / servicii. Pozitionarea retrasa fata de traficul principal ofera un plus de intimitate si un acces mai protejat, pastrand in acelasi timp conexiunea rapida catre zonele importante ale orasului. Pe teren exista constructii usoare cu structura metalica, ce pot fi demontate cu usurinta, permitand valorificarea rapida a terenului pentru o viitoare dezvoltare. Avantaje locatie: - acces rapid catre Soseaua Colentina; - conexiune facila catre zona de nord si A3; - zona urbana mixta aflata in dezvoltare; - acces facil catre mijloace de transport, retail si servicii. Pret: 170.758 Euro + TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren