Teren 659 mp metrou Aparatorii Patriei

295.000 €
447.65 € / mp

Apărătorii Patriei, București

Sup. teren:
659 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Va prezentam spre achizitie un teren de 659 mp, excelent localizat, pe Drumul Cheile Turzii, in imediata apropiere a statie de metrou Aparatorii Patriei. Pe teren se afla o constructie racordata la toate utilitatile, iar conform certificatului de urbanism se poate edifica o constructie de P+4. Zona este in plina dezvoltare imobiliara, ceea ce face ca acest teren sa reprezinte o oportunitate de investite, pe care poti dezvolta un bloc tip boutique sau un complex de casa duplex sau insiruite. Pentru mai multe detalii suplimentare, va asteptam la o vizionare, Alexandra Andrei
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XE991302B Copiat! 275577518 Copiat!
Actualizat în: 22 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Suprafață construită: 90 mp
Front stradal: 12.5 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Utilități
Utilități în zonă
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Betonate
Alte caracteristici
Acces auto Construcție demolabilă Teren împrejmuit
Comision
standard

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Bd. Metalurgiei linia 125
Stații autobuz aprox. 88 m
bus-station
Bd. Metalurgiei
Stații autobuz aprox. 121 m
metro-station
Statia Dimitrie Leonida (I.M.G.B) statie metrou M2