1

TEREN INTRAVILAN 3700MP METROU BERCENI

750.000 €
203.25 € / mp

Berceni, București

Sup. teren:
3.690 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

REZIDENZA ESTATE va propune in regim de exclusivitate un teren intravilan situat in sectorul 4 pe Drumul Dealul Floreni in imediata vecinatate a statiei de metrou Berceni. Terenul are o suprafata de 3690 mp si un front stradal de 17m. Accesul se face din soseaua Berceni intrand pe Drumul Dealul Floreni. Terenul beneficiaza de o pozitionare foarte buna, cu acces facil catre principalele puncte de interes( metrou, magazine, scoli, transport). Utilitatile cum ar fi apa, gaz, curent, canalizare se afla la o distanta de 100m.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XGAE03001 Copiat! 275558928 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

metro-station
Berceni (M2)
Stații metrou aprox. 444 m
bus-station
Sos. Berceni 104, linia 125
Stații autobuz aprox. 453 m
bus-station
Statia IMGB Poarta 2, linia 125, metrou M2
Stații autobuz aprox. 491 m
metro-station
Dimitrie Leonida (M2)
Stații metrou aprox. 1330 m
Școală
school
Colegiul Tehnic Miron Nicolescu
Școli aprox. 1687 m
Recreere
supermarket