1

Teren intravilan Construcții București - Târgoviște

142.500 €
29.08 € / mp

Crevedia, București

Sup. teren:
4.900 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

1. INFORMAȚII TEHNICE a destinația zonei (locuințe, servicii, comerț etc.) b indicatorii urbanistici: o POT – procentul de ocupare a terenului care este 40%, ceea ce înseamnă că se poate ocupa o suprafață 1.960 mp la sol o CUT – coeficientul de utilizare – Suprafața maximă care se poate construi. ADC, care este 1,2, ceea ce înseamnă că se vor putea construi 5.885 mp. o regim de înălțime 3 Niveluri – P / P+1 / P+2 GPS: MAP: https:// /JppHQwSgX5t8PHjb6 WAZE: HWWG+6MC Crevedia
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XETV13031 Copiat! 275330201 Copiat!
Actualizat în: 26 Aprilie 2026

Comision
0%

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 588 mp, în Giurgiului
155.500 €
București, Giurgiului
588 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 607 mp, în Prelungirea Ghencea
139.083 €
București, Prelungirea Ghencea
607 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 344 mp, în Rahova
152.000 €
București, Rahova
344 mp teren
Construcții

Detalii de contact

NEW ERA COMPANIA DE IMOBILIARE

Liviu Marinescu Managing Partner

NEW ERA COMPANIA DE IMOBILIARE