2

Teren si casa demolabila Militari, de vanzare

160.000 €
686.70 € / mp

Militari, București

Sup. teren:
233 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

De vanzare teren si casa demolabila in Militari, Sectorul 6, Bucuresti. Proprietatea este compusa din teren in suprafata de 233mp si casa demolabiala cu 2 camere . Constructia, din 1964,dispune de incalzire cu soba si acoperis de tabla. Tamplaria este din pvc, iar curtea este imprejmuita,cu deschidere la strada de 16ml, oferind un mediu sigur. ***Amplasarea este urbana, cu acces facil la diverse facilitati, cum ar fi: - apa curenta; - canalizare - internet - magazine de proximitate ,non-stop la distanta mica,hypermagazine,piata - statii de autobuz si metrou in apropiere - scoli si gradinite la cativa pasi - parcuri si locuri de joaca pentru copii *** In zona gasesti restaurante, farmacii si centre medicale, ceea ce face viata de zi cu zi mai confortabila. --pozitie excelenta Toate actele la zi. *** Imaginile de prezentare au doar caracter orientativ si sunt aferente unui proiect imobiliar nederulat. Daca te intereseaza aceasta proprietate, nu ezita sa ma contactezi! -*** Se accepta si schimb cu apartament 2 camere Militari / Dr Taberei + diferenta
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X4I30300G Copiat! 275527572 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Suprafață construită: 35 mp
Front stradal: 16 m
Nr. fronturi stradale: 1
P.O.T.: 70%
C.U.T.: 3
Sursa coef. urbanistici: Certificat Urbanism