Teren Intravilan 772 mp zona Ogorului

149.900 €
194.17 € / mp

Turnișor, Sibiu

Sup. teren:
772 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Smart Imobiliare ofera spre vanzare un teren de constructii cu o suprafata de 772 mp, situat intr-o zona excelenta. Terenul dispune de certificat de urbanism de constructie pentru un imobil cu regim de inaltime P+3+R (Parter + 3 etaje + Retras) si este echipat cu toate utilitatile necesare. Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari, va rugam sa contactati agentul si sa mentionati ID-ul ofertei: P15889. Pretul de promovare este de 149.900₏ /negociabil in functie de conditiile stabilite impreuna cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre aceasta proprietate si pentru programarea unei vizionari, va rugam sa contactati consultantul responsabil. Smart Imobiliare va ofera consultanta completa pe tot parcursul tranzactiei, de la prima vizita si pana la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X82M1312C Copiat! 273485828 Copiat!
Actualizat în: 29 Decembrie 2025
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal
Alte caracteristici
Acces auto Teren împrejmuit
Comision
2%+TVA

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Metro
Stații autobuz aprox. 152 m
bus-station
Ambient 1
Stații autobuz aprox. 168 m
airport
Aeroclub Sibiu
Aeroporturi aprox. 1935 m
airport
Aeroportul International Sibiu