Teren 28.421 mp - autorizație de construcție

215.000 €
7.56 € / mp

Siliștea, Județul Brăila

Sup. teren:
28.421 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Capital imobiliare va propune sper vanzare un teren generos de 28.421 mp, situat Silistea, jud. Braila, cu acces facil la infrastructura principală, potrivit pentru dezvoltări industriale sau comerciale. Terenul este ideal pentru investitori sau companii care caută o locație cu potențial ridicat de dezvoltare. Detalii importante: • Suprafață totală: 28.421 mp • Suprafață intravilan: 16.334 mp – perfectă pentru construcții industriale/comerciale. • Suprafață extravilan: 12.087 mp – ideală pentru extindere sau depozitare. • Autorizație de construcție valabilă pentru o hală de producție + birouri 5923 mp– toate actele și avizele necesare sunt deja obținute! • Acces facil la drumuri principale, fiind amplasat într-o zonă ușor accesibilă atât pentru vehicule comerciale, cât și pentru personalul angajat. Avantaje: • Potențial de dezvoltare rapidă datorită existenței autorizației de construcție și avizelor aprobate. • Posibilitate de extindere pe terenul din extravilan – ideal pentru viitoare proiecte logistice sau extinderi ale activităților industriale. • Vecinătăți dezvoltate: terenul se află într-o zonă cu potențial comercial și industrial, fiind deja învecinat cu alte unități de producție și depozite. Terenul este pregătit pentru investiții și oferă toate facilitățile necesare pentru o dezvoltare rapidă. Oportunitate rară pentru investitori interesați de proiecte industriale, comerciale sau logistice! O vizionare nu implică niciun cost și vă poate oferi claritatea necesară pentru a lua cea mai bună decizie. Sunt aici pentru a vă oferi suportul și consultanța de care aveți nevoie cu plăcere.