Teren intravilan, cu proiect de casa la Sura Mica

61.589 €
121 € / mp

Șura Mică, Județul Sibiu

Sup. teren:
509 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Agentia Tower Imob vă propune spre vânzare parcele de teren intravilan situate în localitatea Șura Mică, într-o zonă deosebit de frumoasă, liniștită și ușor accesibilă. ✔️ Parcelele au suprafețe cuprinse între 500 – 600 mp ✔️ Preț: 100 Euro/mp + TVA ✔️ Utilități în zonă ✔️ Proiect de casă inclus ✔️ Ideal pentru construcția unei locuințe moderne, într-un cadru plăcut și aerisit Zona oferă acces rapid către oraș și reprezintă o oportunitate excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție. 📞 Pentru mai multe informații și vizionări, contactati-ne la nr. sau
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XD7F1308M Copiat! 275566208 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Acces auto
Comision
standard

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 837 mp, în Șura Mică
49.000 €
Județul Sibiu, Șura Mică
837 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 470 mp, în Șura Mică
47.000 €
Județul Sibiu, Șura Mică
470 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 604 mp, în Șura Mică
49.990 €
Județul Sibiu, Șura Mică
604 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Șura Mică, Județul Sibiu