Vânzare teren intravilan 421 mp – Aleea Sf. Dumitru – zonă rezidențială

32.000 €
76.01 € / mp

Est, Târgu Jiu

Sup. teren:
421 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vânzare teren intravilan – Aleea Sf. Dumitru – Zonă rezidențială în dezvoltare! Domina Imobiliare vă propune spre vânzare un teren intravilan situat în Târgu Jiu, Aleea Sf. Dumitru, într-o zonă aflată în plină dezvoltare rezidențială. Terenul are o suprafață totală de 421 mp și beneficiază de deschidere de 18 m.l. la drum de servitute, oferind acces facil. Proprietatea este plană, fără denivelări, curățată și pregătită pentru construcție, fiind potrivită pentru investiție. PUZ în lucru. Utilități în apropiere (aprox. 50 m): curent electric apă potabilă gaze naturale canalizare Avantaje zonă: Cartier nou, în dezvoltare Zonă liniștită, cu locuințe noi Acces rapid către oraș Ideal pentru construcție casă Investiție bună pe termen mediu și lung Vrei să vezi mai multe oferte similare? Ne poți contacta la numărul de telefon sau pe . ID/COD ofertă: P1438
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X58M13097 Copiat! 275575625 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 2942 mp, în Lelești
32.000 €
Județul Gorj, Lelești
2.942 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 5000 mp, în Nord
35.000 €
Județul Gorj, Bumbești-Jiu
5.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3404 mp, în Bălești