1

Teren in Tartasesti

15.900 €
39.75 € / mp

Tărtășești, Județul Dâmbovița

Sup. teren:
400 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

De vanzare doua loturi de teren intravilan arabil, in suprafata de 400 mp fiecare, deschidere de 15 ml la drum privat cu latimea de 6 ml, zona linistita in plina dezvolatare, la 20 de minute de Bucuresti.Pret vanzare 15900 euro, parcela.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X5DS0301O Copiat! 275534370 Copiat!
Actualizat în: 11 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 15 m
Nr. fronturi stradale: 1
Lățime drum acces: 6 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 400 mp, în Ciocănești
14.520 €
Județul Dâmbovița, Ciocănești
400 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 516 mp, în Tărtășești
16.950 €
Județul Dâmbovița, Tărtășești
516 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 638 mp, în Cocani
15.000 €
Județul Dâmbovița, Cocani
638 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Tărtășești, Județul Dâmbovița