Teren de vanzare Techirghiol

104.000 €
110.40 € / mp

Techirghiol, Județul Constanța

Sup. teren:
942 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Oportunitate Rară în Inima Stațiunii Techirghiol Imaginează-ți locul perfect unde investiția inteligentă întâlnește farmecul litoralului! Vă prezentăm spre vânzare un teren intravilan premium, situat ultracentral în Techirghiol, la doar 3 minute de faleză și de centrul orașului. Poziționarea excelentă transformă această proprietate într-o alegere ideală atât pentru dezvoltare turistică, cât și pentru construirea unei locuințe elegante într-o zonă cu valoare în continuă creștere. Toate utilitățile sunt la limita terenului Acces facil către principalele puncte de interes Zonă liniștită, cu dezvoltare accelerată Investiție sigură într-una dintre cele mai căutate locații de pe litoral Techirghiolul devine rapid un magnet pentru investiții datorită turismului balnear, atmosferei exclusiviste și apropierii de mare. Acest teren oferă combinația perfectă între confort urban, potențial financiar și stil de viață relaxat. Fie că visezi la o vilă spectaculoasă, o pensiune boutique sau un proiect imobiliar profitabil, aici începe viitorul tău. Contactează-ne acum pentru detalii și programează o vizionare! Proprietățile bune se vând repede. Oportunitățile excelente devin investiții memorabile.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XG6N0300B Copiat! 275550495 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 14.28 m