1

TEREN DE VANZARE LA LAC

260.710 €
310 € / mp

Teșila, Județul Prahova

Sup. teren:
841 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

teren de vanzare intravilan construibil,suprafata totala841 mp , cu deschidere la strada 14.8 m vedere la lacul Paltinu
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

ID anunț: XV10033E9 Copiat! 275369090 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 15 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții extravilan de 23000 mp, în Secăria
253.000 €
Județul Prahova, Secăria
23.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 16142 mp, în Est
266.200 €
Ploiești, Est
16.142 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 3524 mp, în Păulești
249.000 €
Județul Prahova, Păulești
3.524 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Teșila, Județul Prahova