1

TEREN DE VANZARE LA LAC

221.000 €
260 € / mp

Teșila, Județul Prahova

Sup. teren:
850 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

teren de vanzare intravilan construibil,suprafata totala850 mp , cu deschidere la strada 14.8 m vedere la lacul Paltinu
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

ID anunț: XV10033E9 Copiat! 275369090 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 15 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
0%

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 766 mp, în Malu Roșu
229.800 €
Ploiești, Malu Roșu
766 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Central
225.000 €
Județul Prahova, Sinaia
1.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 720 mp, în Central
210.000 €
Județul Prahova, Bușteni
720 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Teșila, Județul Prahova