1

Teren in zona Soarelui-Braytim, aproape de Sud Plaza

270.000 €
290.32 € / mp

Soarelui, Timișoara

Sup. teren:
930 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Detalii RELEVANTE oferta : - teren in suprafata de 930 mp, cu 1 front stradal de 20 m. - intravilan, pentru constructii - dispune de toate utilitatile (apa, gaz, canal, curent), in fata parcelei - drumul de acces este asfaltat Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 290 Eur / mp, pret total in suma de 270.000 Euro negociabil
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X0Q6130VI Copiat! 275544286 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Comision
intre 1,5 % si 2,6 % (variabil in functie de valoarea tranzactiei)

Vecinătăți:

.
Shopping :
- Hipermarketuri : Lidl, Carrefour Market, Profi

Educatie :
- Gradinita Nr. 19
- Scoala Generala Nr. 30
- Liceul Waldorf

Spatii recreere :
- Parcul Sudului, Parcul Padurice

Mijloace de transport:
- Autobuze : Linia 15, Linia 16, Linia 19, Linia E2
- Tramvaie : Linia 9

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Venus
Stații autobuz aprox. 611 m
bus-station
Bulevardul Sudului
Stații autobuz aprox. 691 m
trolleybus-station
Statie Sudului bucla T16
Stații troleibuz aprox. 709 m
tram-station
Statie Piata Gheorghe Domasneanu Tv9
Stații tramvai aprox. 931 m
Școală
kindergarten
Piticii din Vest
Gradinițe aprox. 465 m
kindergarten
Gradinita Program Normal Nr. 19
Gradinițe aprox. 581 m
school
Scoala Gimnaziala nr. 30
Școli aprox. 794 m
university
Institutul de Cercetari pentru Energii Regenerabile
Universități aprox. 1460 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 482 m
sports-ground
Arena Ciarda Rosie