7

Teren rezidențial zona Metro II

72.000 €
133.33 € / mp

Torontalului, Timișoara

Sup. teren:
540 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Teren intravilan în suprafață de 540 mp, are front stradal 18 m si are utilități. Terenul este situat in zona Metro II.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X47N130T9 Copiat! 274150809 Copiat!
Actualizat în: 15 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 18.0 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Metro
Stații autobuz aprox. 891 m
airport
Aeroportul Utilitar Cioca
Aeroporturi aprox. 914 m
bus-station
Statie Metro E6
Stații autobuz aprox. 999 m
bus-station
P.I.T.T.
Stații autobuz aprox. 1027 m
Recreere
supermarket
Metro
Supermarket aprox. 817 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 615 mp, în Freidorf
69.500 €
Timișoara, Freidorf
615 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 665 mp, în Torontalului
76.475 €
Timișoara, Torontalului
665 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 540 mp, în Torontalului
75.000 €
Timișoara, Torontalului
540 mp teren
Construcții

Detalii de contact

Sodolescu Imobiliare si Constructii Srl

Mihaela TATU Consultant Imobiliar

4.50(6 review-uri)

Sodolescu Imobiliare si Constructii Srl
PRO