Teren de vanzare zona Bididia Tulcea

30.000 €
46.88 € / mp

Sud-Est, Tulcea

Sup. teren:
640 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

EXCLUSIVITATE-pret redus-de la 37.000euro-la 27.000euro Agentia Imobiliara Europa va prezinta spre vanzare un teren situat in zona Bididia Tulcea cu o priveliste foarte frumoasa catre oras. Terenul are o suprafata totala de 640 m.p. cu deschidere de 3 m.l. la drum. Utilitati: -apa, energie electrica, canalizare, se afla la limita proprietatii. Exista PUZ aprobat pentru constructie de case. Pretul de vanzare este de 30,000euro Pentru mai multe informatii si vizionari nu ezitati sa ne contactati sau va asteptam la sediul agentiei din str. Babadag nr. 12, bl.6, parter (vis-a-vis de CEC BANK). Agentia imobiliara Europa este o agentie de consultanta imobiliara profesionista, care lucreaza pentru tine si cu tine pentru a obtine cea mai buna tranzactie in favoarea ta! Nu conteaza daca esti proprietar sau esti un client in cautarea unei proprietati, noi suntem aici pentru a facilita totul, astfel incat lucrurile sa decurga perfect! ID intern: 4921
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X75H130FT Copiat! 272734176 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 3 m
Nr. fronturi stradale: 1
Lățime drum acces: 5 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Acces auto
Comision
2%

Vecinătăți: