4

Tunari-Otopeni, teren intravilan de vanzare, 850 mp, gaze, electricitate, asfalt

210.000 €
247.06 € / mp

Tunari, Județul Ilfov

Sup. teren:
850 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Tunari-Otopeni, teren intravilan de vanzare 850 mp, fara servitute 743 ml, deschidere 18 ml, gaze, electricitate, drum asfaltat, constructii de jur imprejur. Strada superba si asfaltata (acces numai pentru riverani) - ⁠Numai case noi si cu bun gust - ⁠Vecini foarte civilizati - ⁠Toate facilitățile necesare in proximitate de 200m (super market, gradinita, restaurant, farmacie, notar, etc) - ⁠Teren ingradit - ⁠Toata zona construita - ⁠toate utilitatile la teren - ⁠se pot construi: 2 case generoase SAU 2 duplexuri (4 unitati locative) SAU o casa foarte mare. Terenul se afla situat intr-o zona de case-vile, la 500 m de Mega Image, 1.5 km de Peny si Lidl
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X3290300O Copiat! 273471035 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 18 m
Nr. fronturi stradale: 1
Lățime drum acces: 9 m

Utilități

Destinație
Rezidențial
Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Teren împrejmuit
Comision
3%

Vecinătăți:

Otopeni, Pipera, Centura

Puncte de interes

Școală
school
Scoala Nr. 1 Tunari
Școli aprox. 1619 m
Recreere
restaurant
Pensiunea "La Zdrobitu' "
Restaurant aprox. 1101 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Tunari
214.000 €
Județul Ilfov, Tunari
1.500 mp teren