TEREN ODAIA MANOLACHE

26.500 €
26.11 € / mp

Vânători, Județul Galați

Sup. teren:
1.015 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Capital Imobiliare va propune spre vanzare un teren situat in intravilanul comunei Vanatori, in satul Odaia Manolache, pe strada Florilor. Suprafata 1015 mp ; utilitati la limita proprietatii ( apa, canalizare, gaz, energie electrica) 1. Beneficii oferite de zona: - terenul are o deschidere de 36 ml, ceea ce face posibila dezmembrarea lui in doua loturi. - strada este in plina dezvoltare ,in vecinatate se construiesc case noi -priveliste superba -in viitorul apropiat strada va fi asfaltata de primarie; acum este asfalt pana la intersectia cu strada Florilor. Va asteptam cu drag la o vizionare! 2. Situatia juridica: actele sunt pregatite pentru vanzare
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XEUS1304H Copiat! 275561289 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 36 m
Nr. fronturi stradale: 1
P.O.T.: 50%
C.U.T.: 1
Sursa coef. urbanistici: Certificat Urbanism

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 262 mp, în Gării
24.900 €
Galați, Gării
262 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 953 mp, în Smârdan
28.000 €
Județul Galați, Smârdan
953 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 2185 mp, în Tudor Vladimirescu
24.035 €
Județul Galați, Tudor Vladimirescu
2.185 mp teren
Construcții

Detalii de contact

Capital Imobiliare