1

Locuri de casă in Vladimirescu, comision 0%

43.061 €
102.53 € / mp

Vladimirescu, Județul Arad

Sup. teren:
420 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

CP2447815 Golden Real Estate vă propune spre achiziție parcele situate în Vladimirescu, la doar câteva minute de Arad. Caracteristici: - suprafețe cuprinse între: 420 - 1000 mp - utilități: apă, canalizare, gaze naturale, energie electrică, iluminat public cu alimentare subterană, drumuri si trotuare asfaltate, rețea de fibră optică: - toate parcelele au inclusiv branșament si racord de apă si canalizare realizat; - drumurile si iluminatul public este predat în proprietatea si administrarea Autoritătii Publice locale; - front stradal începand de la 14 ml; - nivel maxim de inaltime S/D+1E Modalitate de plată: - avans 10 %; - 15 % avans în 3 luni de la semnare PVC, apoi te poti apuca să construiești; - diferența de preț 75% o poți achita în termen de 3 ani. Prețuri începând de la 35.588 euro +TVA. Comision ZERO! Vă stăm cu drag la dispoziție pentru a alege parcela potrivită dumneavostră, precum și modalitatea de plată adecvată.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X7AN130DV Copiat! 275342142 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 14.0 m
Nr. fronturi stradale: 1