Teren intravilan pentru hala, cu acces din DN7, Vladimirescu

61.000 €
14.02 € / mp

Vladimirescu, Județul Arad

Sup. teren:
4.352 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

CASADOMI propune spre vanzare un teren intravilan situat langa baza PORR din Vladimirescu, cu suprafata de 4.352 mp, front stradal 30 m, acces din DN 7 pe drum asfaltat pana la teren, utilitati in zona, ideal pentru construire hala. Pret de vanzare: 14 euro mp.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii teren

ID anunț: X0CM130L2 Copiat! 218969340 Copiat!
Actualizat în: 04 Februarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 30 m
Nr. fronturi stradale: 1

Comision
3%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1255 mp, în Gai
60.742 €
Arad, Gai
1.255 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1178 mp, în Gai
57.015 €
Arad, Gai
1.178 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 500 mp, în Vladimirescu
55.900 €
Județul Arad, Vladimirescu
500 mp teren

Terenuri construcții de vânzare în Vladimirescu, Județul Arad