1

TEREN CONSTRUCTII PIPERA- in spate zona IANCU NICOLAE || 610 mp

366.000 €
600 € / mp

Voluntari, Județul Ilfov

Sup. teren:
610 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in zona Iancu Nicolae - Pipera , Str. Drumul Potcoavei . Suprafata 610 mp, deschidere aproximativa 34,5 ml la strada. Ideal pentru constructie casa/vila sau investitie. Cadastru si acte la zi, zona linistita cu acces facil catre Bucuresti.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X7RS0300B Copiat! 275476408 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026

Amenajare străzi
Asfaltate Betonate Mijloace de transport în comun

Jolie Ville Baneasa
Stații autobuz aprox. 592 m
airport
Aeroportul Internațional Băneasa (Aurel Vlaicu) - LRBS (BBU)
Aeroporturi aprox. 1090 m
bus-station
Statia Restaurant Baneasa, linia 148,301
Stații autobuz aprox. 1565 m
tram-station
Drumul Nisipoasa
Stații tramvai aprox. 1689 m
Școală
school
Mark Twain International School
Școli aprox. 722 m
kindergarten
Gradinita Zece
Gradinițe aprox. 1785 m
school
British School of Bucharest
Școli aprox. 1901 m
kindergarten
Echilibria 1
Gradinițe aprox. 1924 m
Recreere
restaurant
Phill
Restaurant aprox. 273 m
supermarket
Jolie Ville Galleria
Supermarket aprox. 550 m
park
Parc
Parcuri aprox. 699 m