VANZARE TEREN INTRAVILAN

785.000 €
366.82 € / mp

Voluntari, Județul Ilfov

Sup. teren:
2.140 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

VANZARE TERERN INTRAVILAN PIPERA ,CAMPUL PIPERA , 2140 mp D+ 34 mp aprox la strada Campul Pipera Lugime: 62 mp aprox , POT = 45%, CUT = 2.7, PRET 400E-MP CU TVA INCLUS Regim de inaltime cf CU P+6+2R, Din cei 2140 de mp, 567mp sunt drum prin PUZ-ul zonei, asadar suprafata utila (cea la care se raportaza CUT si POT pentru o eventuala constructie) a terenului este de 1573 mp. Drumul in sine are utilitate si pentru obtinerea avizelor ISU si mai important pentru realizarea parcajelor necesare unei dezvoltari. EXISTA un proiect S+P+3+4R cu 35 de apartamente, detalii pe care le putem discuta fata in fata.COMISION AGENTIE 3%+TVA FACTURABILI
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X5F40305C Copiat! 273007297 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 34 m
Nr. fronturi stradale: 2
P.O.T.: 45%
C.U.T.: 3
Sursa coef. urbanistici: Certificat Urbanism
Regim înălțime: 5 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal
Alte caracteristici
La șosea Teren împrejmuit
Comision
3%+TVA FACTURABILI

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Capat C.F.R Constanta linii : 112,135,445
Stații autobuz aprox. 484 m
tram-station
Drumul Nisipoasa
Stații tramvai aprox. 1072 m
metro-station
Pipera (M2)
Stații metrou aprox. 1172 m
airport
Aeroportul Internațional Băneasa (Aurel Vlaicu) - LRBS (BBU)