Teren dezvoltare 9395mp Balotesti

630.000 €
67.06 € / mp

Balotești, Județul Ilfov

Sup. teren:
9.395 mp
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Teren dezvoltare , utilitati , 9395mp cu fs 30ml , persoana fizica , zona in dezvoltare, vecinatati case-vile - suprafață generoasă, potrivită pentru proiecte logistice, comerciale sau industriale de anvergură; - poziționare strategică în Nordul Capitalei, într-una dintre cele mai active zone de dezvoltare economică; - acces rapid către Șoseaua de Centură, DN1, Autostrada A3 și principalele artere de circulație; - proximitate față de Aeroportul Internațional Henri Coandă – avantaj important pentru activități logistice, distribuție, import-export sau sedii regionale; - zonă cu infrastructură în continuă dezvoltare și interes crescut din partea investitorilor; multiple posibilități de dezvoltare și valorificare investițională Terenul este liber de sarcini si are actele la zi. oferta agentie , comision neg
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X7CQ131DI Copiat! 275569531 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 30 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Școală
school
Gradinita cu program prelungit
Școli aprox. 521 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 10000 mp, în Sud
650.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
10.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 10000 mp, în Tunari
650.000 €
Județul Ilfov, Tunari