RECO Teren extravilan in Cheriu, Bihor

99.900 €
18.59 € / mp

Cheriu, Județul Bihor

Sup. teren:
5.375 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

RECO, Teren extravilan, zona Cheriu, aproape de Oradea ID CRM 5495 #II187 Teren extravilan in Cheriu, avand o suprafata de 5375 mp. Terenul este situat intr-o zona linistita, la cateva minute de Oradea. Ideal pentru investitie. Suprafata teren: 5375 mp Drun acces: piatra Utilitati: in zona Pret: 99900 euro, negociabil Pentru mai multe detalii si vizionari, va stam la dispozitie. Telefon:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XA5M1313E Copiat! 275295128 Copiat!
Actualizat în: 08 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Extravilan
Front stradal: 21 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Proprietăți similare

Teren intravilan de 13000 mp, în Periferie
99.000 €
Oradea, Periferie
13.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 5755 mp, în Aeroport
92.800 €
Oradea, Aeroport
5.755 mp teren
Teren intravilan de 4100 mp, în Apateu
99.800 €
Județul Bihor, Apateu
4.100 mp teren
Agricol

Terenuri de vânzare în Cheriu, Județul Bihor