Teren dezvoltare Corbeanca Paradisul Verde

1.106.000 €
70 € / mp

Corbeanca, Județul Ilfov

Sup. teren:
15.800 mp
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

-Suprafața 15.800 mp intravilan deschidere 34 ml. acces la drum asfaltat,alimentare apa, cadastru,canalizare, certificat urbanism, curent electric,gaze, intabulare ,liber parcelabil,PUD stradal, în Ostratu - Corbeanca,ideal pentru construcție de case,lângă Paradisul Verde. -toate utilitățile sunt la limita de proprietate, asigurând un acces facil si rapid. Accesibilitate excelentă:conectat direct la principalele artere ale localității pentru o mobilitate optima. Detalii tehnice: conform certificatului de Urbanism din 2024. Regim de înaltime: P+2E+M Procent de Ocupare a Terenului (POT): 30% Coeficient de utilizare a terenului (CUT): 1.0
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X7CQ131DB Copiat! 275545970 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 34 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Școală
school
Scoala generala
Școli aprox. 441 m
school
Scoala Nr 1
Școli aprox. 445 m
school
Scoala Nr. 1 Corbeanca
Școli aprox. 450 m
Recreere
park
Pădurea Tămași
Parcuri aprox. 1012 m
park
Pădurea Corbeanca
Parcuri aprox. 1194 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1755 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2242 mp, în Voluntari
1.210.000 €
Județul Ilfov, Voluntari
2.242 mp teren
Fâneață
Teren intravilan de 10000 mp, în Odăi
1.028.500 €
Județul Ilfov, Otopeni