Teren intravilan str. Vantului

64.800 €
74.06 € / mp

Dealuri Oradea, Oradea

Sup. teren:
875 mp
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

SIMRA IMOBILIARE EXCLUSIVITATE Teren intravilan situat pe Str. Vantului, intr-o zona linistita, ideala pentru constructii Suprafata terenului este de 875 mp, cu un front stradal generos de 25 ml, oferind multiple posibilitati de dezvoltare. Utilitati: Curent electric in fata parcelei Terenul este potrivit pentru: Constructia unei case individuale Constructia unei case alipite Pret: 64.800 Euro Tel: Rafael Simon
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XG811300A Copiat! 275545798 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 35 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Proprietăți similare

Teren de 1050 mp, în Dealuri Oradea
68.000 €
Oradea, Dealuri Oradea
1.050 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 900 mp, în Podgoria
64.800 €
Oradea, Podgoria
900 mp teren
Teren intravilan de 915 mp, în Dealuri Oradea
61.000 €
Oradea, Dealuri Oradea
915 mp teren

Terenuri de vânzare în zona Dealuri Oradea, Oradea