RECO Teren intravilan in Oncea, str. Prunilor

48.500 €
97.39 € / mp

Oncea, Oradea

Sup. teren:
498 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

RECO Imobiliare va propune spre vanzare: #HC139. Teren intravilan situat in Oncea, pe strada Prunilor, una dintre cele mai cautate si linistite zone rezidentiale din Oradea. Suprafata terenului este de 498 mp, cu un front generos de 16 ml, ideal pentru constructia unei case moderne, bine pozitionate. Toate utilitatile sunt disponibile in fata terenului, ceea ce faciliteaza racordarea rapida si reduce costurile de dezvoltare. Zona Oncea este apreciata pentru accesul rapid catre oras, infrastructura buna si apropierea de puncte de interes precum magazine, scoli si mijloace de transport. Cartierul ofera un echilibru perfect intre liniste si confort urban, fiind ideal atat pentru locuinta personala, cat si pentru investitie. Pret: 48500 Euro, negociabil. Pentru mai multe detalii si vizionari, va stam cu drag la dispozitie la numarul de telefon: .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XA5M1313K Copiat! 275308725 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 16 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1900 mp, în Cihei
49.800 €
Județul Bihor, Cihei
1.900 mp teren
Teren de 12877 mp, în Exterior Vest
50.000 €
Oradea, Exterior Vest
12.877 mp teren
Pădure
Teren intravilan de 467 mp, în Episcopia Bihorului
44.800 €
Oradea, Episcopia Bihorului