Teren faneata 42100 mp, Poiana Marului, Valea Lunga

138.930 €
3.30 € / mp

Poiana Mărului, Județul Brașov

Sup. teren:
42.100 mp
Fr. Str.:
100 m
Tip:
Fâneață
Clas.:
Extravilan
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Comuna Poiana Marului, faneata, suprafata 42100 mp, imediat deasupra soselei, vis-a-vis de o moara dezafectata (nea Bobi). Cadastrul este facut. Acces auto montan.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
ID anunț: XV0703DM8 Copiat! 233116309 Copiat!
Actualizat în: 17 Martie 2026

Utilități

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren intravilan de 3400 mp, în Fundata
136.000 €
Județul Brașov, Fundata
3.400 mp teren
Pășune
Teren intravilan de 5200 mp, în Cristian
130.000 €
Județul Brașov, Cristian
5.200 mp teren
Fâneață
Teren intravilan de 10818 mp, în Moieciu de Jos
129.000 €
Județul Brașov, Moieciu de Jos
10.818 mp teren

Terenuri de vânzare în Poiana Mărului, Județul Brașov