Teren intravilan de vânzare în Reci!

18.000 €
38.88 € / mp

Reci, Județul Covasna

Sup. teren:
463 mp
Tip:
Pășune
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan de vânzare în Reci, cu suprafața de 463 m² și front stradal de 19 m. Terenul este împrejmuit și bine întreținut. În zonă sunt în curs de construcție mai multe case de vacanță, ceea ce evidențiază dezvoltarea zonei și potențialul investițional. Potrivit pentru construcția unei locuințe sau case de vacanță.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XCJR0309B Copiat! 275393449 Copiat!
Actualizat în: 08 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1096 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren intravilan de 462 mp, în Aninoasa
17.800 €
Județul Covasna, Aninoasa
462 mp teren
Fâneață
Teren extravilan de 5800 mp, în Sărămaș
16.900 €
Județul Covasna, Sărămaș
5.800 mp teren
Fâneață
Teren intravilan de 4200 mp, în Sărămaș
18.900 €
Județul Covasna, Sărămaș
4.200 mp teren

Terenuri de vânzare în Reci, Județul Covasna