4

Teren intravilan de vanzare, Sanpetru, 700 mp.

57.500 €
82.14 € / mp

Sânpetru, Județul Brașov

Sup. teren:
700 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Se oferă spre vânzare teren intravilan cu suprafața de 700 mp, ideal pentru construcția unei locuințe. Terenul beneficiază de acces pe drum asfaltat, ceea ce facilitează transportul și accesul în orice perioadă a anului. Proprietatea se vinde împreună cu proiect pentru casă și autorizație de construire deja eliberată, oferindu-ți posibilitatea de a începe construcția imediat sau de a adapta proiectul în funcție de nevoile tale. Terenul este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid către mai multe puncte de interes si functiuni complementare In acest moment in zona se desfasoara lucrari de instalare a utilitatilor necesare. Terenul reprezintă o oportunitate excelentă pentru construirea unei case într-o zonă aerisită și liniștită, aproape de natură, dar cu acces facil către facilitățile din zonă.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X34T136RE Copiat! 275265020 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 17 m
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Mijloace transport
airport
Aerodromul Sanpetru-Brasov
Aeroporturi aprox. 1457 m
Recreere
park
Loc de joaca
Parcuri aprox. 1063 m
restaurant
Hotel Bielmann
Restaurant aprox. 1468 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1493 m

Proprietăți similare