TEREN DE VANZARE ZONA UNIRII

650.000 €
1,625.00 € / mp

Națiunile Unite, București

Sup. teren:
400 mp
Tip:
Pădure
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

De vanzare teren amplasat in zona UNIRII avand o suprafata totala de 400 metri patrati si un front stradal dublu.20/15 Din punct de vedere urbanistic, parcela este incadrata conform certificatului de urbanism. (procent de ocupare a terenului POT 60 %, coeficient de utilizare a terenului CUT 2,5, regim de inaltime P+4E). Terenul are o forma regulata si beneficiaza de toate utilitatile. Pentru mai multe amanunte, va rugam sa ne contactati telefonic.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X58L0301H Copiat! 275309932 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 15 m
Nr. fronturi stradale: 2
P.O.T.: 60%
C.U.T.: 2.5
Sursa coef. urbanistici: Certificat Urbanism
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Destinație
Rezidențial Comercial
Utilități
Utilități în zonă Curent trifazic
Amenajare străzi
Asfaltate Betonate Pietruite Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
La șosea Acces auto Construcție demolabilă
Comision
STANDARD

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Autocar Christian Tour
Stații autobuz aprox. 201 m
metro-station
Metrorex. Statia Izvor (M1) , (M3).
Stații metrou aprox. 339 m
tram-station
Piata Unirii
Stații tramvai aprox. 744 m
trolleybus-station
Statia Vasile Parvan 66,70,92
Stații troleibuz aprox. 906 m
Școală
university
Universitatea din Bucuresti