Vanzari Terenuri

201.000 €
150 € / mp

Ștefăneștii de Jos, Județul Ilfov

Tip:
Construcții
  • • Locație exactă

Descriere teren

Doriti sa va construiti o casa intr-o zona cu un trafic normal fata de cel al capitalei si sa nu fiti nici departe de Bucuresti? La doar 30 minute de Bucuresti , in localitatea STEFANESTII DE JOS, agentia Miradi Imobiliare va prezinta in exclusivitate un teren intravilan de 1340 mp. Terenul se afla la o mica distanta de primaria comunei , pe strada Fagaras, si are o deschidere de 31,94 ml cu o alta de 41,49 ml. Gazele, electricitatea, canalizarea se afla chiar la strada . Pretul este negociabil, iar comisionul agentiei este de 2/ facturabil. Pentru mai multe detalii sau vizionari, va rugam sa contactati agentia.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X81C134JU Copiat! 275572248 Copiat!
Actualizat în: 20 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
2/%

Vecinătăți:

transport in comun, parc, magazine, piata, unitate sanitara, scoala

Alte detalii despre preț:

NEGOCIABIL

Puncte de interes

Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 524 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 560 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 3700 mp, în Ciofliceni
188.700 €
Județul Ilfov, Ciofliceni
3.700 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 5000 mp, în Vlădiceasca
205.000 €
Județul Ilfov, Vlădiceasca
5.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan în Brănești
195.000 €
Județul Ilfov, Brănești
data_properties.land_type.g

Detalii de contact

ABI - Asociatia Brokerilor Imobiliari

MIRABELA NICOLAE Broker imobiliar

4.00(4 review-uri)

ABI - Asociatia Brokerilor Imobiliari