Teren 15000 mp, Tisita, Vrancea, langa autostrada A7, ideal investitie

97.500 €
6.50 € / mp

Tișița, Județul Vrancea

Sup. teren:
15.000 mp
Tip:
Pășune
  • • Comision 0%
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Proprietar, ofer spre vânzare teren extravilan compact, format din două parcele alipite, situat în zona Țișița – Doaga, la aproximativ 400 m de nodul rutier al autostrăzii. Suprafață totală: 15.000 mp (1.5 ha) Deschidere totală la șosea: aprox. 25 ml Acces direct din drum principal Teren drept. Avantaje: Poziție excelentă pentru investiții Aproape de autostradă → acces rapid transport Zonă în dezvoltare Ideal pentru: depozit logistic parcare TIR-uri service / spațiu comercial investiție Pret: 6,5 euro/mp usor negociabil! Nu se plateste comision de intermediere, direct proprietar. Pentru detalii sau vizionare apelati numarul: , George Mazilu
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii teren

ID anunț: XB0A0300R Copiat! 275545308 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Clasificare teren: Extravilan
Front stradal: 25 m
Nr. fronturi stradale: 1
Vizionare cu programare: Da

Utilități

Destinație
Agricol Comercial Industrial
Amenajare străzi
Asfaltate
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție La șosea Acces auto
Comision
0%

Vicii:

nu sunt

Vecinătăți:

Panciu, Foscani, Marasesti, Doaga

Alte detalii:

Proprietar, ofer spre vânzare teren extravilan compact, format din două parcele alipite, situat în zona Țișița – Doaga, la aproximativ 400 m de nodul rutier al autostrăzii.
Suprafață totală: 15.000 mp (1.5 ha)
Deschidere totală la șosea: aprox. 25 ml
Acces direct din drum principal
Teren drept.

Avantaje:
Poziție excelentă pentru investiții
Aproape de autostradă → acces rapid transport
Zonă în dezvoltare

Ideal pentru:
depozit logistic
parcare TIR-uri
service / spațiu comercial
investiție

Pret: 6,5 euro/mp usor negociabil!
Nu se plateste comision de intermediere, direct proprietar.
Pentru detalii sau vizionare apelati numarul: 0736102736, George Mazilu

Alte detalii despre preț:

Negociabil. Nu se achita comision.

Detalii de contact

BEST BLUE IMOB

Postolache Vlad Manager

5.00(3 review-uri)

BEST BLUE IMOB