Teren intravilan de vânzare în centrul orașului Întorsura Buzăului!

45.000 €
48.23 € / mp

Întorsura Buzăului, Județul Covasna

Sup. teren:
933 mp
Tip:
Pășune
  • • Locație exactă

Descriere teren

Teren intravilan de vânzare situat în centrul orașului Întorsura Buzăului, pe strada Gheorghe Doja. Datorită amplasării avantajoase, proprietatea este potrivită pentru construcția unei locuințe sau investiție. Terenul are un front stradal de 61 m și beneficiază de autorizație de construire. Utilitățile sunt disponibile în apropierea terenului, cu posibilitate de racordare. În apropiere se află magazine, instituții și alte puncte de interes.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XCJR0309N Copiat! 275550170 Copiat!
Actualizat în: 14 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Puncte de interes

Recreere
sports-ground
Stadionul Intorsura Buzaului
Terenuri sport aprox. 1052 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2675 mp, în Pădureni
44.900 €
Județul Covasna, Pădureni
2.675 mp teren