Varsatura Teren intravilan 2069 mp cu 24m deschidere stradala 36.25 euro mp

75.000 €
36.25 € / mp

Vărsătura, Județul Brăila

Sup. teren:
2.069 mp
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Varsatura Teren intravilan 2069 mp cu 24m deschidere stradala Teren intravilan de constructie in suprafata de 2069,43 mp * Cu locuinta in suprafata de 51 mp si anexa 32,84 mp * Deschidere 24,14 m. * Utilitati : gaz, curent electric trifazat, apa. Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS5258 &12
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XF6K0301D Copiat! 275049833 Copiat!
Actualizat în: 20 Februarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 24 m
Nr. fronturi stradale: 1

Altex
Supermarket aprox. 980 m
supermarket
Braila Mall
Supermarket aprox. 1055 m
restaurant
Donaris
Restaurant aprox. 1064 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1521 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1750 mp, în Cazasu
70.000 €
Județul Brăila, Cazasu
1.750 mp teren
Teren intravilan de 2000 mp, în Vărsătura
80.000 €
Județul Brăila, Vărsătura
2.000 mp teren
Teren intravilan de 2000 mp, în Lacu Sărat
70.000 €
Județul Brăila, Lacu Sărat
2.000 mp teren

Detalii de contact

CRISTIAN IMOBILIARE

Cristian Imobiliare Agentie Imobiliara

CRISTIAN IMOBILIARE