Voluntari Matei MILLO

544.000 €
400 € / mp

Voluntari, Județul Ilfov

Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Descoperiți oportunitatea ideală de investiție sau de construire în zona Voluntari, Ilfov Nord Est! - Locație de top: Situat în zona dorită a județului Ilfov, terenul beneficiază de acces facil și de o poziție strategică aproape de București, oferind avantajul unei dezvoltări rapide și a unei vizibilități excelente. - Caracteristici principale: suprafață generoasă de 1360 mp pentru proiecte rezidențiale sau comerciale, cu o deschidere de 39,47 metri, asigurând posibilitatea unor planuri flexible și adaptate nevoilor dumneavoastră. POT 50% si CUT 2,5 , Regim de inaltime P+3 retras - Tipul terenului: Intravilan, ideal pentru construcții de locuințe, clădiri de birouri sau alte proiecte imobiliare, beneficiind de toate avantajele unei zone dezvoltate. - Preț competitiv: La doar 544.000 euro, această ofertă reprezintă o investiție sigură și profitabilă, în contextul creșterii valorii terenurilor din zonă. Contactați-ne acum pentru a programa o vizionare sau pentru a obține mai multe detalii. Echipa noastră de profesioniști este pregătită să vă asiste în realizarea proiectului dumneavoastră imobiliar!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X8LV130H7 Copiat! 275544458 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026

bus-station
Statia Escalei, linia 682
Stații autobuz aprox. 1764 m
bus-station
Statia Ciuca Stefan, linia 682
Stații autobuz aprox. 1886 m
bus-station
Statia Mentiunii, linia 682
Stații autobuz aprox. 1907 m
bus-station
statia cocorilor
Stații autobuz aprox. 1926 m
Școală
kindergarten
Echilibria 1
Gradinițe aprox. 1230 m
school
Sediu al scolii generale cu cls. I-VIII, nr 1- oras Voluntari
Școli aprox. 1276 m
school
Gradinita Happy Univers
Școli aprox. 1282 m