- Vânzare
- Apartamente
- Județul Constanța
- Constanța
- Șoseaua Mangaliei
Apartamente de vânzare pe Șoseaua Mangaliei în Constanța, Județul Constanța
205 / 205 anunțuri- Top Listing
- Cele mai recente
- Preț (cel mai mic)
- Preț (cel mai mare)
Descoperă un apartament care nu este doar o locuință, ci un stil de viață. Situat într-un imobil modern, construit în 2019, acest apartament cu 2 camere, decomandat, te întâmpină cu un spațiu armonios,...
Agentia imobiliara EUROCLAS va prezinta spre vanzare o garsoniera, situata in zona Abator - Oficiul Postal, la parter4, cu suprafata utila de 33,5 mp, suprafata totala 37 mp. Imobilul se vinde mobilat....
Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.
Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.
Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , 2 debarale, situat la etajul 14 ,cu o suprafata utila de 49 mp cu balcon , dispune de gaze la aragaz . Se vinde cum se vede...
Agenția Acord Imobliar, vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Gării, la parterul unui bloc cu 4 etaje, cu vedere bilaterală și compartimentare eficientă. Proprietatea a fost...
Agenția imobiliara EUROCLAS vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Poarta 6, la etajul 4 din 5, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. -Suprafață...
Promo ansambluri i
Agentia imobiliara EUROCLAS va prezinta spre vanzare in EXCLUSIVITATE un apartament cu 2 camere, situat în zona Km 45, la parter, ideal pentru locuință sau investiție. Apartamentul este curat, tamplarie...
Agentia Euroempire Imobiliare Va propune spre achizitie Apartament 2 camere decomandate zona Poarta 6 avand o suprafata utila de 51mp,situat la etajul 44,necesita renovare totala,2 balcoane,centrala pe...
Locuinta spatioasa, luminoasa, cu vedere deschisa si acces rapid catre toate punctele de interes. Va propun spre vanzare un apartament de 4 camere situat intr-o zona excelent conectata - Bdul 1Mai ideal...
Agentia Acord Imobiliar va propune spre achizitie un apartament de 3 camere semidecomandat, cu o suprafata de 61mp, cu balconboxa, etaj intermediar 34. Apartamentul este racordat la reteaua de termoficare...
COD VA 41845 Agentia Euroempire Imobiliare va propune spre vanzare, in localitatea Constanta, zona KM 4-5, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, cu suprafata utila de 52 mp si este situat la etajul...
Agenția Acord Imobiliar vă propune spre achiziție un apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, cu o suprafata de 76mp, la parterul unui bloc de 4 etaje. Apartamentul beneficiază de centrală proprie...
Agentia Acord Imobiliar va propune spre achizitie un apartament de 62.8 mp utili cu balcon de 2.25mp ,suprafata construita 82 mp intr-un bloc nou, in zona Abator. Blocul este in faza de constructie iar...
P161581 GOFMAN ESTATE va propune la VANZARE: Apartament cu 3 camere, doua bai, doua balcoane 5.5mp, 80.35mp total, etaj 2 din 12, an construcție 1990,cu vedere catre mare port si bulevardul 1 Decembrie...
Agenția Experți Imobiliari vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat în zona Poarta 6, o locație apreciată pentru accesul facil către mijloace de transport, unități de învățământ, magazine...
COD VA 43545 AGENTIA EUROEMPIRE IMOBILIARE INTERMED va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 0, avand suprafata de 52 mp, situat la etajul 1 intr-in imobil cu 10 etaje, imbunatatit...
COD VA 43554 AGENTIA EUROEMPIRE IMOBILIARE INTERMED va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu suprafata de 40 mp, situat la etajul 24, cu gresie, faianta, parchet, termopan,...
Daca esti in cautarea unei locuinte in care sa intri maine fara sa schimbi nimic, garantat aceasta garsoniera nu este pentru tine. Necesita renovare completa, tocmai de aceea are un pret competitiv, care...
Agentia Acord Imobiliar ,va propune spre vanzare ,un apartament cu 2 camere ,situat la etajul 110 , cu o suprafata utila de 52 mp cu balcon , dispune de centrala proprie ,loc parcare si boxa in proprietate...
Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și modern, situat în zona Km 5, într-un bloc nou construit în anul 2014, la etajul 15, cu lift. Apartamentul este compus din 4 camere, fiind transformat...
Kronos Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 intr-un bloc de 4 etaje, izolat termic. Locuința beneficiază de centrală termică proprie pe gaz...
Agentia Acord Imobiliar, va propune spre vanzare, un apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 810, cu o suprafata utila de 68mp cu balcoane, dispune de centrala proprie, izolatie...
--Va propunem spre achizitie un apartament de 3 camere cf 1 situat in zona Abator in proximitatea complexului comercial unde se gasesc Profi.Jysk,Alfa Beta,este la etajul 14,intretinut,centrala gaze....
-Apartament 3 camere decomandat situat in zona pietei din km 4-5, etaj 510,lift,liber,gaze la usa,are in apropiere scoli gradinite,piata,Doraly mall,liber,merita vazut.
OFERTA DEOSEBITA! Kronos Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera in bloc de garsoniere, mobilata si utilata, ideala pentru o familie avand la indemana tot confortul, scoli, spatii comerciale,...
Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona KM 4-5, la etajul 5 din 5 mansardă, într-un bloc curat și bine întreținut. Apartamentul are o suprafață totală de 55,63...
Apartament de vânzare cu 3 camere, decomandat, zona KM 4-5, o locație apreciată pentru accesul facil către toate punctele de interes ale orasului, suprafață utilă 62,5 mp, balcon 4,1 mp, boxă la subsol...
Va propun un apartament cu 2 camere semidecomandate, ce dispune o suprafata de 40 mp, este amplasat la etajul 2 al unui bloc cu 4 niveluri si ofera un view frumos asupra cartierului. Este pregatit de...
Situat pe Bulevardul Ferdinand, într-una dintre cele mai bine conectate zone ale Constanței, acest apartament oferă acces rapid către toate punctele importante ale orașului și un echilibru excelent între...
SE ofera spre vanzare garsoniera cu suprafata de 21 mp,situata la parter,in zona Far. Locuinta a fost renovata recent si se vinde complet mobilata si utilata,fiind pregatita pentru mutare imediata.Majoritatea...
Căutări populare
Te-ar putea interesa și:
- Terenuri de vânzare pe Șoseaua Mangaliei, Constanța
- Apartamente cu 4+ camere de vânzare pe Șoseaua Mangaliei, Constanța
- Case individuale de vânzare pe Șoseaua Mangaliei, Constanța
- Apartamente de vânzare în zona Viile Noi, Constanța
- Proprietăți de vânzare pe Șoseaua Mangaliei în Constanța
- Apartamente noi în zona Brătianu, Constanța
- Apartamente de vânzare pe Strada Crișului, Constanța
- Apartamente de vânzare pe Strada Ion Rațiu, Constanța
- Apartamente noi în zona Central, Constanța
- Apartamente noi în zona Nord, Constanța
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
SERVICIILE NOASTRE
SERVICIILE NOASTRE
CONTACT
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
CONTACT
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
Cere detalii prin email
Detaliile tale de contact vor fi partajate cu
Creează alertă
Salvează căutarea ca să primești pe email ultimele anunțuri publicate
Apartamente de vânzare pe Șoseaua Mangaliei în Constanța, Județul Constanța