- Chirie
- Apartamente
- Județul Brașov
- Brașov
- Strada Codrii Cosminului
Apartamente de închiriat pe Strada Codrii Cosminului în Brașov, Județul Brașov
62 / 62 anunțuri- Top Listing
- Cele mai recente
- Preț (cel mai mic)
- Preț (cel mai mare)
Vă oferim spre închiriere un apartament proaspăt renovat , chic, situat în proximitatea centrelor comerciale importante în Brașov . Centrala proprie , termopane, balcon tip logie încadrat în sufragerie,...
Apartament 2 camere 63mp, Alphaville Arena, ÎNCĂLZIRE PARDOSEALĂ PARCARE inclusă Cauți un spațiu în care să te simți cu adevărat acasă, fără compromisuri la capitolul spațiu sau finisaje? Acest apartament...
Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.
Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.
Q-LOGIC IMOBILIARE va aduce in atentie spre INCHIRIERE apartament 4 camere zona Grivitei, confort 1 sporit, decomandat, suprafata construita: 160 mp, amplasare: în vila, etaj 1, 2 bai, 2 balcoane, geamuri...
Compania Royal Nest va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat pe Grivitei, langa Carrefour Express. Imobilul se inchiriaza mobilat si utilat complet, pentru a oferi spatiul si caldura...
Apartament decomandat, 50 mp, etajul 1, situat pe str. Codrii Cosminului Compus din 2 camere, bucatarie, hol, balcon, baie Apartamentul este renovat, mobilat si utilat complet Dotari: centrala...
Vă propunem spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat în zona Griviței, o locație practică, cu acces facil către toate punctele de interes ale orașului. Apartamentul are o suprafață de aproximativ...
Dacă ești în căutarea unui spațiu funcțional, bine poziționat și gata de folosit imediat, acesta poate fi soluția potrivită pentru afacerea ta. Localizare strategică în inima Brașovului. Strada Aurel...
GDN Masters Brasov va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat în cartierul Tractorul, pe strada Tudor Vladimirescu, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul are o suprafață...
Apartament 2 camere Urban Splendor parcare Închiriere apartament 2 camere, decomandat, 57 mp, situat în Complex Urban Splendor. Complet mobilat și utilat Încălzire în pardoseală Finisaje moderne Foarte...
Va propunem in vederea inchirierii apartamentul de doua camere ce se situeaza in apropierea pieței Tractorul si a scolii generale din bdul Independentei. Proprietatea dispune de o structura decomandata,...
Trust Imobiliare va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, tip duplex, situat pe Strada 13 Decembrie. Etaj: 5 5 Suprafata utila: 62 mp Compartimentare: Open-space, cu scara interioara Descriere...
Q-LOGIC IMOBILIARE va aduce in atentie spre INCHIRIERE garsoniera zona Tractorul, etaj 1, confort 1 sporit, decomandata, suprafata construita: 67 mp, amplasare: în bloc, balcon, geamuri termopan, parchet,...
Kardinal Imobiliare va propune spre inchiriere , in zona Tractorul , pe str. Octavian Goga, un apartament cu 2 camere structurat semidecomandat -disponibil la etajul 3 din 4 niveluri -cu suprafata utila...
EVOLISSIMA Imobiliare Va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, situat in cartierul Tractorul, strada Gloriei. Imobilul se prezinta decomandat, confort 1 sporit, parter inalt, avand suprafata...
Comision chirias: 50 TVA din contravaloarea unei chirii lunare, o singura data! ASCENDENT IMOBILIARE va propune spre inchiriere o EXCLUSIVITATE particularizata prin generozitatea unui apartament de patru...
ID 7173 Descriere Regis Imobiliare va prezinta spre inchiriere o garsoniera situata Central pe Bulevard Garii cu privilegiul ca dispuneți de acces rapid la toate proximitatile orasului. Garsonieră moderna...
Vă propun spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat pe strada Codrul Cosminului, Brașov, într-o zonă apreciată pentru liniște, confort și accesul facil către principalele puncte de interes...
Se oferă spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat în cartierul Tractorul, pe strada Nicolae Labiș nr. 33, într-un bloc nou, la etajul 3 din 10, prevăzut cu lift. Apartamentul are o suprafață...
Oferim spre inchirierte garsonieră decomandată mobilată si utilată, contorizată separat, situata la ertajul 2, in apropiere de Piata Tractorul, statii de autobuz, zone comerciale. Propietatea este disponibilă...
Vă propun spre închiriere un apartament deosebit, situat în complexul rezidențial Alphaville Arena, un ansamblu elegant care oferă facilități de top și o accesibilitate excelentă. Apartamentul se...
DECENT REAL ESTATE vă propune spre închiriere un apartament cu 3 camere, situat în zona Griviței, pe strada Mircea cel Batran, intr-una dintre cele mai accesibile și apreciate zone ale Brașovului. Locuința...
Smart Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cochet cu 2 camere, mobilat și utilat, zona Gării.În apropiere avem stație pentru mijloacele de transport, parc, magazine, piață.Apartamentul...
ID Proprietate: CP3171521 Ramia Imobiliare, prin consultantul imobiliar Ana Ilinca, vă prezintă spre închiriere un apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat la etajul 1 al unui imobil bine întreținut,...
Agentia imobiliara General Estates va propune spre închirere un apartament modern cu 2 camere, situat în Complexul Tâmpa Gardens, în cartierul Răcădău, una dintre cele mai liniștite și verzi zone ale...
Apartament 2 camere de închiriat Str. Codrul Cosminului GDN Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 4, pe Strada Codrul Cosminului, într-o zonă...
Apartament 2 camere de închiriat Urban Plaza, Str. Carpaților 93 Parcare inclusă Ofer spre închiriere un apartament modern, luminos și primitor, situat în ansamblul rezidențial Urban Plaza, pe...
Căutări populare
Te-ar putea interesa și:
- Apartamente cu 3 camere de închiriat pe Strada Codrii Cosminului, Brașov
- Case individuale de închiriat pe Strada Codrii Cosminului, Brașov
- Apartamente de închiriat pe Strada Crinului, Brașov
- Garsoniere de închiriat pe Strada Codrii Cosminului, Brașov
- Proprietăți de închiriat pe Strada Codrii Cosminului, Brașov
- Apartamente de închiriat pe Strada Sitei, Brașov
- Apartamente de închiriat pe Strada Republicii, Brașov
- Birouri de închiriat pe Strada Codrii Cosminului, Brașov
- Apartamente de închiriat pe Strada Independenței, Brașov
- Apartamente de închiriat pe Strada Berzei, Brașov
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
GĂSEȘTI CASA CU CARE CHIAR TE POTRIVEȘTI
SERVICIILE NOASTRE
SERVICIILE NOASTRE
CONTACT
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
CONTACT
-
Sediul central - Timișoara Bulevardul Victor Babeș nr. 2, 300230, Timișoara, România Tel: +40.374.40.44.98 / Fax: +40.256.401.179 Email: suport@imobiliare.ro Luni - Vineri 08:00 - 20:00 Punct de lucru - București: Iride Business Park, Bld. Dimitrie Pompeiu 9-9A, Clădirea B2B, 020335, Sector 2, București, România
Cere detalii prin email
Detaliile tale de contact vor fi partajate cu
Creează alertă
Salvează căutarea ca să primești pe email ultimele anunțuri publicate
Apartamente de închiriat pe Strada Codrii Cosminului în Brașov, Județul Brașov