1

Apartament 3 Camere Decomandat Cartier Frumoasa

96.000 €

Frumoasa, Iași

Nr. cam.:
3
Sup. utilă:
69 mp
Etaj:
4 / 4
An constr.:
1984 (Finalizată)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere apartament

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, modelul decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu POD intr-un bloc construit in anul 1984 din Cartierul Frumoasa. Suprafata totala este de 69mp, iar la interior necestita renovare partiala avand insa urmatoarele imbunatatiri: -Centrala termica proprie -Tamplarie PVC cu geam termopan Imobilul este ampalsat intr-o zona linistita, aproape de statia de transport in comun , farmacii, supermarket-uri si orice punct de interes Podul poate fi utilizat ca spatiu de depozitare Una dintre bai a fost desfintata insa se poate reface oricand Se accepta credit Pretul este 96,000 Euro , mai exact 1391Euro Mp Pentru mai multe detalii sau vizionari:
Citește mai mult Citește mai puțin
Confort 1 Decomandat 1 Balcon / Terasă / Logie

Detalii apartament

ID anunț: XFFB101KM Copiat! 275517535 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Suprafață utilă totală: 69 mp
Suprafață construită: 69 mp
Nr. băi: 2
Structură rezistență: Altele
Tip imobil: Bloc de apartamente
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Regim înălțime: P+4E

Liceul CUG
Stații autobuz aprox. 410 m
bus-station
Bariera Nicolina
Stații autobuz aprox. 427 m
tram-station
Statia "Piata Nicolina", linia 11
Stații tramvai aprox. 764 m
train-station
Gara Iasi-Socola
Stații tren aprox. 1226 m
Școală
school
Scoala "Dimitrie Sturdza" nr. 43
Școli aprox. 356 m
school
Sc Gen 43 M Sturdza
Școli aprox. 356 m
kindergarten
Happy Party
Gradinițe aprox. 709 m
university
Facultatea de Constructii Iasi
Universități aprox. 1424 m
Recreere
supermarket
Zerkat
Supermarket aprox. 91 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 320 m
park
Parc
Parcuri aprox. 618 m
mall
Shopping Center on Shopping Street(Palas) (en)
Mall aprox. 1785 m

Detalii despre preț și costuri

Prețul pe piață

Preț cerut: 96.000 €

Preț min. zonă
Preț max. zonă

88% dintre proprietățile similare ca zonă și nr. camere au prețul cerut mai mare. mai multe...

Bine de știut: prețul unei proprietăți este influențat și de alte caracteristici, cum ar fi: vechime, localizare, vecinătăți, suprafață, compartimentare, amenajări, dotări, etc. mai puțin...