7

2 camere Upground Fabrica de Glucoza

225.000 €

Barbu Văcărescu, București

Nr. cam.:
2
Sup. utilă:
73,57 mp
Etaj:
6 / 16
An constr.:
2011 (Finalizată)
  • • Locație exactă

Descriere apartament

Apartament cu 2 camere situat in complexul rezidential Upground, la etajul 6, cu suprafata utila de aproximativ 74mp, balcon 8,83 mp, suprafata totala de 82,40mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Separat se poate achizitiona si locul de parcare situat la -3, la pretul de 22.000 euro. Pret total apartament + loc de parcare, 247.000 euro, persoana fizica. Living + Bucatarie suprafata de aproximativ 48mp, dormitor - 13, 87mp, baie - 5,26mp, dressing- 6,91mp. Pentru informatii suplimentare sau stabilirea unei vizionari, va rog sa ma contactati. Vizionarea proprietatii se face pe baza semnarii unui acord de vizionare. Pentru serviciile de intermediere se percepe comision.
Citește mai mult Citește mai puțin
Semidecomandat Mobilat 1 Balcon / Terasă / Logie Aer condiționat Centrală proprie

Detalii apartament

ID anunț: XD03100EG Copiat! 272727517 Copiat!
Actualizat în: 16 Ianuarie 2026
Suprafață construită: 82.4 mp
Nr. bucătării: 1
Nr. băi: 1
Structură rezistență: Beton
Tip imobil: Bloc de apartamente
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Regim înălțime: S+P+16E

Electrocasnice
Mașină de spălat Frigider Aragaz TV Cafetieră Cuptor microunde Hotă
Diverse
Senzor de fum
Facilități imobil
Interfon Videointerfon Lift
Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze CATV
Amenajare străzi
Asfaltate Betonate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Comision
standard

Disponibilitate proprietate:

imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Soseaua Fabrica de Glucoza, linia 135, N119
Stații autobuz aprox. 562 m
tram-station
Muzeul Aviatiei
Stații tramvai aprox. 580 m